NASIL OYNANIR

1) Oyuna başlamak için önce başka bir oyuncuyu davet etmelisiniz. Online Liste'deki üye isimlerinden birini işaretleyin ve "Davet Et" butonuna tıklayın.

2)Anasayfa yenilendiğinde iki üyemizin "Davet Listesi" nde de davet görünecektir. Davet edende "İptal Et" linki davet edilende "Kabul Et" ve "Reddet" linkleri bulunur. Davet edilen "Kabul Et" linkine bastığında Beşebeş başlamış olur. İlk hamleyi Davet eden yapar

3)Davet kabul edildiğinde Beşebeş artık "Devam Edenler" tablosunda görünmeye başlar. Üyelerimizin adlarına tıkladığınızda sağ bölümde Beşebeş tablosu görüntülenir.

4)Sıra sizde değilse "Sıra rakibinizde" yazar. Sizde ise harfi koyacağınız hücreyi tıklayıp hücreyi seçersiniz. Sonra harfi seçersiniz ve Gönder tuşuna basarsınız.

5)Sıra rakinize geçmiştir. Rakibiniz sizin gönderdiğiniz harfi pasif olarak kutucukta görür. Bu harfi koyacağı hücreyi, üzerine tıklayarak seçer ve Gönder butonuna basar. Sayfa yenilendiğinde rakibiniz dördüncü resmi görür ve yeni harfi ve hücresini seçer

Beşebeş hücreleri tamamen dolduğunda puanlar hesaplanır. İki tarafın puanları "Biten Son 5 Beşebeş" tablosunda görüntülenir. Linke tıklandığında sağ tarafta iki tarafın bulduğu kelimeler görüntülenir.

Site Meter